0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
FarsiEnglish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد انفجار پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
International Youth
UEFA Youth League
Manchester United FC
2
1
BSC Young Boys
inprogress
18:30
Juventus Turin
4
1
Malmo FF
Finished
17:30
FC RB Salzburg
2
0
Sevilla FC
Finished
16:30
Maccabi Haifa
3
0
RC Deportivo La Coruna Youth
بازی شروع نشده است
18:30
Croatia
1. HNL
HNK Rijeka
0
0
NK Osijek
inprogress
19:30
Australia
A-League
Melbourne City FC
1
0
Perth Glory FC
Finished
12:15
Portugal
Campeonato de Portugal
Vilaverdense FC
0
1
Merelinense FC
inprogress
18:30
SC Vianense
1
2
Maritimo Madeira B
inprogress
18:30
Pedras Salgadas
2
0
SC Maria da Fonte
inprogress
18:30
India
Bangalore Super Division
Bangalore Independents
3
1
FC Deccan
Finished
13:00
Bengaluru FC B
-
-
Young Challengers Fc
بازی شروع نشده است
09:45
Argentina
Torneo Regional Federal Amateur
Atletico Carcarana
0
4
Puerto San Martin
Finished
03:00
Club Accion Juvenil Tiro y Gimnasia de General Deheza
6
0
Olimpo Laborde
Finished
03:30
Slovenia
PrvaLiga
NK Celje
0
0
Olimpija Ljubljana
inprogress
19:30
Spain Amateur
Tercera RFEF, Group 10
UD Los Barrios
1
1
CD Ciudad de Lucena
inprogress
19:30
CD Cabecense
1
2
Conil CF
Finished
14:30
Kenya
Premier League
Sofapaka FC
2
1
Wazito
Finished
15:30
South Africa
Premier Soccer League
AmaZulu Durban
1
1
Orlando Pirates FC
inprogress
19:00
Albania
Kategoria Superiore
Vllaznia Shkoder
1
0
Partizani Tirana
بازی شروع نشده است
19:15
Skenderbeu Korce
0
0
KF Egnatia Rrogozhine
بازی شروع نشده است
19:15
Spain Amateur
Tercera RFEF, Group 18
CD Hogar Alcarreno
0
0
CD Manchego Ciudad Real
inprogress
19:30
CD Torrijos
0
0
Ub Conquense
inprogress
18:30
Spain
Primera Division RFEF
CD Castellon
0
0
UE Costa Brava
inprogress
19:30
Spain Amateur
Tercera RFEF, Group 6
CD Olimpic de Xativa
0
1
Hercules CF B
Finished
14:00
Atzeneta UE
0
0
Atletico Saguntino
inprogress
18:30
Callosa Deportiva CF
0
0
CD Roda
inprogress
18:30
Montenegro
1. CFL
OFK Petrovac
1
0
FK Mornar Bar
inprogress
18:30
Estonia
U19 League
Tallinna JK Legion U19
2
2
JK Tallinna Kalev U19
بازی شروع نشده است
18:30
Indonesia
Liga 1
Persib Bandung
0
3
Persebaya Surabaya
Finished
17:15
Barito Putera
0
2
Persik Kediri
Finished
14:30
Nepal
A-Division league
Himalayan Sherpa Club
1
1
Nepal Police Club
Finished
10:45
Himalayan Sherpa Club
-
-
Nepal Police Club
بازی شروع نشده است
10:45
Italy
Serie D, Girone F
San Nicolo Notaresco
1
1
Sambenedettese
Finished
17:00
Portugal
Campeonato Nacional Ii, Women
Rio Ave FC
2
0
Fiaes SC
بازی شروع نشده است
18:30
AD Grijo
1
2
AD Ovarense
inprogress
18:30
Valadares Gaia FC B
5
0
Desportivo Leca Do Balio
بازی شروع نشده است
18:30
CD Feirense
0
2
Vitoria SC
inprogress
18:30
Nigeria
Premier League, Women
FC Robo
2
0
Abia Angels FC
بازی شروع نشده است
18:30
Delta Queens
0
0
Rivers Angels
بازی شروع نشده است
18:30
Sunshine Queens
0
3
Bayelsa Queen FC
inprogress
18:30
Spain Amateur
Tercera RFEF, Group 2
CD Colunga
2
0
CD Mosconia
Finished
18:15
CD Lealtad de Villaviciosa
-
-
Luarca Cf
بازی شروع نشده است
14:30
Italy
Serie D, Girone I
ASD Cittanova Calcio
2
2
FC Lamezia Terme
Finished
17:00
Spain
Second Division B
AE Prat
1
1
SD Formentera
Finished
14:30
Italy
Serie D, Girone H
FC San Giorgio
1
1
S.S.D. Casarano Calcio
Finished
17:00
US Bitonto Calcio
0
0
Audace Cerignola
Finished
17:00
US Mariglianese
3
0
USD Lavello
Finished
17:00
Saudi Arabia
Division 1
AL Ain FC
1
4
Ohud Medina
Finished
16:05
Portugal
Liga Portugal 3
CD Cova Piedade
0
2
Oriental Dragon FC
Finished
14:30
CF Canelas 2010
1
0
AD Sanjoanense
inprogress
18:30
AD Fafe
1
3
Anadia FC
inprogress
18:30
Amora FC
0
1
SCU Torreense
inprogress
18:30
FC Felgueiras 1932
2
0
CDC Montalegre
بازی شروع نشده است
19:30
Spain Amateur
Tercera Rfef, Group 7
Trival Valderas A.
1
1
AD Complutense Alcala
Finished
14:00
CD Ursaria
2
0
RSD Alcala
Finished
14:30
Spain Amateur
Tercera Rfef, Group 13
CD Bullense
0
5
Yeclano Deportivo
Finished
14:00
Italy
Serie D, Girone D
Forli FC
0
2
Real Forte Querceta
Finished
17:00
Tritium Calcio 1908
0
1
Borgo San Donnino
Finished
17:00
AC Prato 1908
-
-
Mezzolara Calcio
inprogress
17:00
ASD Seravezza Pozzi Calcio
-
-
Asd Alcione Milano
inprogress
17:00
Italy
Serie D, Girone A
Asd Imperia 1923
-
-
Casale FBC
Abandoned
17:00
Usd Sestri Levante 1919
-
-
Rg Ticino
inprogress
17:00
Scd Ligorna 1922
-
-
Vado FC
inprogress
17:00
Italy
Serie D, Girone C
FC Arzignano Valchiampo
-
-
San Martino Speme
inprogress
17:00
Italy
Serie D, Girone E
Lornano Badesse
2
0
US Follonica Gavorrano
Finished
17:00
ASD Flaminia Civita Castellana
-
-
ASD Citta di Foligno 1928
inprogress
17:00
Pro Livorno 1919 Sorgenti
2
3
Cascina Valdera
Finished
17:00
Italy
Serie D, Girone B
AC Leon
-
-
Desenzano Calvina
inprogress
17:00
US Folgore Caratese
-
-
Usd Castellanzese 1921
inprogress
17:00
Italy
Serie D, Girone G
Sassari Calcio Latte Dolce
-
-
AS Ostia Mare Lido Calcio
inprogress
17:00
Simulated Reality League
UEFA Champions League SRL
FC Zenit Srl
-
-
Chelsea FC SRL
inprogress
15:15
Juventus Turin SRL
-
-
Malmo FF Srl
inprogress
15:15
SL Benfica SRL
-
-
FC Dynamo Kyiv Srl
inprogress
17:30
Bayern Munich SRL
-
-
FC Barcelona SRL
inprogress
17:30
VfL Wolfsburg SRL
-
-
LOSC Lille SRL
inprogress
17:30
Atalanta BC SRL
-
-
Villarreal CF SRL
inprogress
17:30
FC Salzburg SRL
-
-
Sevilla FC SRL
inprogress
17:30
Manchester United FC SRL
-
-
BSC Young Boys Srl
inprogress
17:30
Malta
FA Trophy
Marsaxlokk FC
-
-
Kercem Ajax FC
inprogress
16:30
Senglea Athletic
-
-
Tarxien Rainbows FC
inprogress
16:30
North Macedonia
1. MFL
FK Skopje
-
-
FC Struga Trim Lum
inprogress
15:30
Shkupi Cair
-
-
Shkendija Tetovo
inprogress
15:30
Bregalnica Stip
-
-
Rabotnicki Skopje
inprogress
15:30
Renova Dzepciste
-
-
GFK Tikvesh 1930
inprogress
15:30
Pelister Bitola
-
-
Borec Veles
inprogress
15:30
Makedonija Gjorce Petrov
-
-
FK Akademija Pandev
inprogress
15:30
Greece
U19 Super League
Atromitos Athinon
0
0
PAOK Thessaloniki
Finished
14:00
Georgia
Womens League
WFC Kolkheti Khobi
-
-
WFC Nike Tbilisi
inprogress
13:30
Wfc Kvartali
-
-
Wfc Lanchkhuti
inprogress
13:30
Paraguay
Primera Division, Clausura
Sportivo Ameliano
-
-
Club River Plate Asuncion
بازی شروع نشده است
02:00
Spain Amateur
Tercera RFEF, Group 4
Barakaldo CF
0
1
Pasaia Ke
inprogress
19:30