0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
FarsiEnglish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد انفجار پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Brazil
Paulista, Segunda Divisao U23
Rio Branco EC SP
2
0
Mogi Mirim SP
Finished
00:30
CA Mogi Das Cruzes SP
2
4
AD Manthiqueira SP
Finished
00:30
Maua Futebol
1
0
União Mogi FC SP
Finished
00:30
Chile
Primera B
Deportes Magallanes
3
0
Puerto Montt
Finished
21:30
International Youth
U19 Friendly Games, Women
Estonia
2
1
Faroe Islands
Finished
20:30
Romania
Liga 2
CS Concordia Chiajna
1
1
FC Unirea 2004 Slobozia
Finished
20:30
Uzbekistan
PFL
Lokomotiv Tashkent
2
0
Surkhon-2011
Finished
20:30
Estonia
Esiliiga B
JK Tallinna Kalev U21
1
2
Nomme Kalju FC U21
Finished
20:30
Turkey
1. Lig
Kocaelispor
3
1
Balikesirspor
Finished
20:30
Belarus
Vysshaya Liga Dublery (Reserve L)
Torpedo Zhodino
0
2
Energetik Bgu Minsk
Finished
20:30
Finland Amateur
3 Division South 3
MPS/2020
-
-
Atlantis Fc/Akatemia
بازی شروع نشده است
21:30
Georgia
Erovnuli Liga
FC Dinamo Batumi
7
3
FC Lokomotivi Tbilisi
Finished
21:30
FC Torpedo Kutaisi
2
1
FC Shukura Kobuleti
Finished
23:30
United Arab Emirates
Arabian Gulf League
Al-Nasr Dubai CSC
3
0
Khor Fakkan Club
Finished
21:30
Brazil
U20 Paulista
Independente FC
-
-
Ferroviaria SP
بازی شروع نشده است
22:30
Nacional AC SP
-
-
SC Corinthians SP
بازی شروع نشده است
22:30
AA Ponte Preta SP
-
-
Amparo AC SP U20
بازی شروع نشده است
22:30
Atletico Monte Azul SP
-
-
Mirassol FC SP
بازی شروع نشده است
22:30
Rio Branco EC SP
-
-
SE Itapirense SP
بازی شروع نشده است
22:30
Oeste FC SP
-
-
Gremio Osasco Audax EC SP
بازی شروع نشده است
22:30
EC Xv de Novembro Piracicaba SP U20
-
-
Gremio Desportivo Sao-Carlense SP U20
بازی شروع نشده است
22:30
Taquaritinga SP
-
-
Vila Operaria CE Mariano SP U20
بازی شروع نشده است
22:30
AE Velo Clube SP
-
-
AA Internacional Limeira SP U20
بازی شروع نشده است
22:30
AD Sao Caetano SP
-
-
EC Sao Bernardo SP
بازی شروع نشده است
22:30
Russia
Moscow Championship
Rosich-2
-
-
FC Krylia Sovetov-Alyans
بازی شروع نشده است
18:00
Krasnogvardeets
-
-
Torpedo-M
بازی شروع نشده است
19:15
International Clubs
UEFA Europa League
Lokomotiv Moscow
1
1
Olympique Marseille
Finished
22:30
Brazil
U20 Baiano
EC Bahia BA
-
-
EC Vitoria BA
بازی شروع نشده است
22:30
Brazil
U20 Pernambucano
Ibis PE U20
-
-
SC Recife PE
بازی شروع نشده است
22:30
Brazil
Campeonato Potiguar, Serie B
Mossoro
-
-
Parnamirim
بازی شروع نشده است
22:30
International Clubs
UEFA Europa Conference League
Slavia Prague
3
1
Union Berlin
Finished
22:30
Argentina
Camp. de Reser de Primera Division B Metropolitana
Defensores Unidos Reserve
1
0
CD UAI Urquiza Reserve
Finished
23:30
El Salvador
U20 Primera Division
CD Atletico Marte U20
1
1
CD Luis Angel Firpo U20
Finished
23:30
Sweden
Superettan
IFK Varnamo
2
0
Jonkopings Sodra IF
Finished
23:30
Estonia
II Liiga Louna/Lääs
Saue JK Laagri
4
3
Raasiku FC Joker
Finished
23:30
Viimsi JK II
5
2
Keila JK
Finished
23:30
International
World Championship Qualification, Women, UEFA
Albania
1
1
Kosovo
Finished
23:30
Kosovo
Superliga
FC Prishtina
1
1
SC Gjilani
Finished
20:30
KF Ulpiana
0
1
KF Drenica Skenderaj
Finished
20:30
Tajikistan
1. League
Tadaz Tursunzade
1
1
Dinamo Dushanbe
Finished
17:30
Brazil
U20 Goiano
Vila Nova FC GO
2
1
Atletico GO U20
Finished
00:30
USA
National Independent Soccer Association
Maryland Bobcats FC
0
1
Detroit City FC
Abandoned
03:30
New Amsterdam FC
1
2
Stumptown Athletic
Finished
06:30
Spain Amateur
Tercera RFEF, Group 7
CD Galapagar
0
3
CF Fuenlabrada B
Finished
00:30
CF Pozuelo de Alarcon
1
0
AD Complutense Alcala
Finished
00:30
Brazil
U20 Campeonato Cearense
Barbalha FC CE U20
-
-
Icasa CE U20
Cancelled
00:30
Brazil
Copa Fgf
Gremio Esportivo Gloria RS
2
1
Associacao Esportiva E Recreativa Santo Angelo RS
Finished
00:30
Cruzeiro de Porto Alegre RS
0
3
CE Aimore RS
Finished
00:30
Brazil
U20 Mineiro
Atletico Mineiro MG
2
0
Nacional AC Muriae MG U20
Finished
00:30
Spain
Copa Federacion
Club Lleida Esportiu
3
1
UE Sant Andreu
Finished
00:30
CD Roda
1
0
Torrent CF
Finished
00:30
Brazil
U20 Carioca, Serie A
Fluminense FC RJ
2
0
CR Vasco da Gama RJ
Finished
00:30
CR Flamengo RJ
-
-
Botafogo FR RJ
بازی شروع نشده است
22:30
Luxembourg
Division Nationale
CS Fola Esch
4
4
FC Victoria Rosport
Finished
00:30
Northern Ireland
League Cup
Ards FC
4
0
Dollingstown FC
Finished
01:30
Uruguay
Segunda Division
Rampla Juniors
2
1
CA Atenas de San Carlos
Finished
01:30
Villa Teresa
-
-
Uruguay Montevideo FC
Cancelled
01:30
Danubio FC
1
1
Central Espanol FC
Finished
03:30
CA Atenas de San Carlos
-
-
Danubio FC
Cancelled
03:30
Uruguay Montevideo FC
1
2
Racing Club Montevideo
Finished
06:30
Racing Club Montevideo
-
-
Rampla Juniors
Cancelled
06:30
Ecuador
Serie B
CD Independiente Juniors
2
0
Chacaritas FC
Finished
02:30
CD El Nacional
1
4
CD America de Quito
Finished
06:30
Paraguay
Copa Paraguay
Resistencia FC
8
4
Cristobal Colon Nemby
Finished
03:30
Bhutan
Premier League
Gelephu FC
1
1
Paro Rinpung FC
Finished
16:30
El Salvador
Segunda Division
CD Once Lobos Chalchuapa
2
3
AD Juayua
Finished
03:30
USA
Major League Soccer
Atlanta United FC
4
0
FC Cincinnati
Finished
05:30
Brazil
Mineiro, Modulo II
Nacional AC Muriae MG
1
1
Villa Nova AC MG
Finished
05:30
USA
USL Championship
New York Red Bulls II
1
2
San Antonio FC
Finished
05:30
Atlanta United 2
1
1
Charleston Battery
Finished
05:30
Brazil
Copa do Brasil
CR Flamengo RJ
2
0
Gremio FB Porto Alegrense RS
Finished
06:30
El Salvador
Primera Division, Apertura
AD Chalatenango
1
2
CD FAS Santa Ana
Finished
06:30
AD Isidro Metapan
0
1
Once Deportivo de Ahuachapan
Finished
07:30
Colombia
Copa Colombia
AD Cali
1
0
America de Cali
Finished
07:30
India
Calcutta Premier Div.
Tollygunje Agragami
-
-
Kidderpore AC
Cancelled
13:30
Simulated Reality League
Uefa Europa League Srl
Galatasaray SK SRL
-
-
SS Lazio SRL
Cancelled
14:30
GNK Dinamo Zagreb SRL
-
-
West Ham United SRL
Cancelled
14:30
SK Rapid Wien SRL
-
-
KRC Genk SRL
Cancelled
14:30
FK Crvena Zvezda SRL
-
-
SC Braga SRL
Cancelled
14:30
FC Midtjylland Srl
-
-
PFC Ludogorets 1945 Razgrad Srl
Cancelled
14:30
Real Betis Balompie SRL
-
-
Celtic Glasgow Srl
Cancelled
14:30
FK Lokomotiv Moscow SRL
-
-
Olympique Marseille SRL
Cancelled
14:30
Bayer 04 Leverkusen SRL
-
-
Ferencvarosi Tc Srl
Cancelled
14:30
Eintracht Frankfurt SRL
-
-
Fenerbahce SRL
بازی شروع نشده است
17:30
PSV Eindhoven SRL
-
-
Real Sociedad SRL
بازی شروع نشده است
17:30
Leicester City SRL
-
-
SSC Napoli SRL
بازی شروع نشده است
17:30
AS Monaco SRL
-
-
SK Sturm Graz SRL
بازی شروع نشده است
17:30
Olympiacos Piraeus SRL
-
-
Royal Antwerp FC Srl
بازی شروع نشده است
17:30
Broendby Srl
-
-
AC Sparta Prague SRL
بازی شروع نشده است
17:30
Rangers FC SRL
-
-
Olympique Lyon SRL
بازی شروع نشده است
17:30
Mongolia
First League
Khovd Western
6
1
Khan-Uul
Finished
14:30
Hunters FC
1
2
Khad FC
Finished
17:30
Kuwait
Emir Cup
Al Kuwait SC
2
0
Khaitan SC
Finished
23:30