0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
FarsiEnglish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد انفجار پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
England Amateur
National League North
Brackley Town FC
1
3
Darlington FC
Finished
00:30
Germany Amateur
Hessenliga
VfB Ginsheim 1916
-
-
FC 1931 Eddersheim
Cancelled
21:30
SC 1929 Waldgirmes
3
1
FV Bad Vilbel 1919
Finished
23:30
TUS Dietkirchen
4
1
Rot-Weiss Hadamar
Finished
23:30
Russia
Saint Petersburg Higher League
Dinamo St Petersburg
-
-
Std Petrovich
Cancelled
20:30
Hungary
NB II
Budaorsi SC
1
4
Szeged-Csanad Grosics Akademia
Finished
20:30
Szentlorinc SE
0
0
Dorogi FC
Finished
20:30
Soroksar SC
2
1
III Keruleti Tve
Finished
20:30
Vasas FC
1
0
Pecsi MFC
Finished
21:30
BFC Siofok
3
2
Szolnoki MAV FC
Finished
22:30
FC Ajka
2
1
Bekescsaba 1912 Elore
Finished
22:30
Diosgyori VTK
4
2
Nyiregyhaza Spartacus FC
Finished
22:30
Croatia
2. HNL
Orijent 1919 Rijeka
2
2
NK Dugopolje
Finished
20:30
Russia
Football National League
FC Orenburg
2
0
FC Krasnodar-2
Finished
20:30
Estonia
Esiliiga
FC Nomme United
2
2
FC Elva
Finished
20:30
FCI Levadia Tallinn U21
1
1
Tartu JK Tammeka U21
Finished
22:30
Tartu JK Welco
2
1
Parnu Jalgpalliklubi
Finished
22:30
Kosovo
Superliga
KF Feronikeli
1
0
KF Dukagjini
Finished
20:30
KF Drita
0
0
FC Ballkani
Finished
20:30
Lithuania
U19 League
Kauno Zalgiris FA U19
1
4
Bfa Vilnius U19
inprogress
20:30
International Clubs
UEFA Europa League
FK Spartak Moscow
0
1
Legia Warszawa
Finished
20:30
Poland
II Liga
Pogon Siedlce
2
0
Lech II Poznan
Finished
20:30
Italy
Coppa Italia Serie C
Juventus FC
3
2
Feralpisalo
Finished
20:30
Russia
Moscow Region Championship
FC Balashikha-2
-
-
FC Pavlovskiy Posad-2
Cancelled
20:30
Estonia
II Liiga Louna/Lääs
Tallinna FC Flora U19
4
1
FC Hiiumaa
Finished
20:30
Saudi Arabia
Division 1
AL Akhdood
1
0
Bisha FC
Finished
21:30
AL Draih
1
0
AL Orouba SC
Finished
21:30
Russia
Zone Moskovskaya Oblast, Group A
FC Zorkiy Krasnogorsk
9
0
Ssh Saturn
Finished
21:30
Bahrain
Premier League
Al-Muharraq SC
-
-
AL Khalidiyah
Cancelled
20:00
Germany Amateur
Bayernliga South
FC Ismaning
1
2
Turkspor Augsburg
Finished
21:30
TSV 1860 Munich II
2
1
FC Gundelfingen
Finished
23:30
Finland
Ykkonen
Turun Palloseura
3
0
IF Gnistan
Finished
21:30
Croatia
3. Hnl, East
NK Vuteks-Sloga Vukovar
4
1
NK Nask Nasice
Finished
21:30
Finland
Kakkonen, Group A
KaPa Kapylan Pallo
1
3
Kiffen
Finished
21:30
Czech Republic
Divize D
FC PBS Velka Bites
0
1
FC Zbrojovka Brno B
Finished
21:30
Iceland
Cup
IR Reykjavik
1
3
IA Akranes
Finished
22:30
Estonia
Esiliiga B
Harju JK Laagri
2
0
JK Tabasalu
Finished
22:30
Viimsi JK
1
0
Tallinna JK Legion U21
Finished
22:30
Argentina
Primera Division, Women
CA Platense
1
1
CA Huracan
Finished
22:30
Palestine
West Bank League
Tubas
1
2
Shabab Alsamu
Finished
22:30
Germany Amateur
Regionalliga West
SV Lippstadt 08
0
2
SV Rodinghausen
Finished
22:30
1. FC Cologne II
1
3
Alemannia Aachen
Finished
23:30
Brazil
U20 Goiano, 2 Divisao
Canedense GO
-
-
Jataiense GO U20
Cancelled
22:30
Spain Amateur
Tercera RFEF, Group 7
Rayo Vallecano B
0
0
AD Villaviciosa
Finished
23:30
Sweden
Division 2, Norrland
Friska Viljor FC
2
0
IFK Ostersund
Finished
23:30
Germany Amateur
Oberliga BW
SV Linx
1
1
FC Astoria Walldorf II
Finished
23:30
1. FC Bruchsal
0
4
FSV 08 Bissingen
Finished
23:30
Brazil
Copa Fgf
EC Sao Jose RS
6
1
SC 12 Horas RS
Finished
20:30
Zambia
Faz League, Women
Indeni Roses
1
0
Green Buffaloes
Finished
19:30
Brazil
Campeonato Potiguar, Serie B
Palmeira FC RN
3
0
Alecrim RN
Finished
00:30
Mongolia
Premier League
Khangarid
1
2
Athletic 220
Finished
14:30
Khoromkhon FC
2
5
FC Ulaanbaatar
Finished
17:30
Argentina
Primera C
Deportivo Espanol
3
1
Ituzaingo
Finished
00:30
CS Italiano
1
1
CDM Leandro N. Alem
Finished
00:30
El Porvenir
0
3
Argentino de Merlo
Finished
00:30
CA Victoriano Arenas
0
2
Real Pilar FC
Finished
00:30
Brazil
Copa Paulista
EC Sao Bernardo SP
2
0
Santos FC SP
Finished
00:30
Associacao Portuguesa de Desportos SP
2
1
CA Juventus SP
Finished
00:30
EC Noroeste SP
0
1
EC Sao Bento SP
Finished
00:30
Northern Ireland
League Cup
Dundela FC
0
4
Ballinamallard United
Finished
00:30
Institute FC
4
3
Psni FC
inprogress
00:30
Cliftonville FC
2
0
Harland And Wolff Welders
Finished
00:30
Loughgall FC
6
2
Lisburn Distillery FC
Finished
00:30
England Amateur
Isthmian League, Pr. Div
Corinthian Casuals
4
0
Cray Wanderers
Finished
00:30
Uruguay
Primera Division Reserve League
Nacional de Montevideo
-
-
Torque
Cancelled
00:30
England
National League
Woking FC
-
-
Bromley FC
Cancelled
00:30
Brazil
U20 Campeonato Brasileiro
SE Palmeiras SP
3
3
Gremio FB Porto Alegrense RS
Finished
02:30
Brazil
Amapaense
Santos FC AP
2
0
Independente EC AP
Finished
05:30
Brazil
Gaucho, Serie A2 (Divisao de Acesso)
Sao Paulo RS
0
0
Guarany FC RS
Finished
05:30
Costa Rica
Primera Division, Apertura
Perez Zeledon
1
0
Liga Deportiva Alajuelense
Finished
07:30
Simulated Reality League
Uefa Europa League Srl
FK Spartak Moscow SRL
-
-
Legia Warszawa SRL
Cancelled
12:30
Romania
U19 League
Acs Sepsi Osk Sfantu Gheorghe U19
2
2
SC Fotbal Club Fcsb U19
Finished
13:30
AFC Uta Arad U19
-
-
CS Gaz Metan Medias U19
Cancelled
13:30
Thailand
Thai League Championship
Chiangmai FC
-
-
Kasetsart FC
Cancelled
14:30
Kasetsart FC
0
0
Chiangmai FC
Finished
16:30
Muangkan United FC
2
1
Ayutthaya United FC
Finished
16:30
Navy Football Club
0
3
Lampang FC
Finished
17:30
Ranong United
3
3
Customs Ladkrabang United FC
Finished
18:30
Udon Thani FC
-
-
Chainat FC
Cancelled
18:30
Chainat FC
1
2
Udon Thani FC
Finished
18:30
Simulated Reality League
UEFA Champions League SRL
Sheriff Tiraspol Srl
-
-
FC Shakhtar Donetsk SRL
Cancelled
14:30
Besiktas JK SRL
-
-
Borussia Dortmund SRL
Cancelled
14:30
Club Brugge SRL
-
-
Paris Saint-Germain SRL
Cancelled
17:30
FC Inter Milan SRL
-
-
Real Madrid SRL
Cancelled
17:30
Liverpool FC SRL
-
-
AC Milan SRL
Cancelled
17:30
Manchester City SRL
-
-
RB Leipzig SRL
Cancelled
17:30
Atletico Madrid SRL
-
-
FC Porto SRL
Cancelled
17:30
Sporting CP SRL
-
-
Ajax Amsterdam SRL
Cancelled
17:30
International Youth
UEFA Youth League
Sheriff Tiraspol
0
5
FC Shakhtar Donetsk
Finished
15:30
Sporting CP
1
1
Ajax Amsterdam
Finished
16:30
Atletico Madrid
1
2
FC Porto
Finished
16:30
Liverpool
1
0
AC Milan
Finished
18:30
Bulgaria
Afl Cup
FC Bansko
3
1
PFC Pirin Gotse Delchev
Finished
19:30
PFC Pirin Blagoevgrad II
1
2
PFC Vihren Sandanski
Finished
19:30
Kyrgyzstan
Top League
FC Dordoi Bishkek
1
2
FC Alga
inprogress
16:30
Uzbekistan
PFL
FC Andijon
1
2
PFK Metallurg Bekabad
Finished
17:30
Russia
Zone Golden Ring
Sh3 Kostroma
-
-
FC Cherepovets
Cancelled
17:30
Cpuf Shinnik 2004 Yaroslavl
2
0
FC Volochanin Vyshniy Volochek
Finished
18:30
FK Gvardeets Kovrov
0
2
FK Rostov Veliki
Finished
19:30
Russia
Zone Sfd/Ncfd
FC Derbent
-
-
Volgar-U Astrakhan
Cancelled
17:30
Bulgaria
Elite U19
Natsional Sofia U19
-
-
CSKA Sofia
Cancelled
17:30
Australia
West State League 1, Reserves
Fremantle City FC Reserves
2
3
Subiaco AFC
Finished
17:30
Slovakia
Slovakia Cup, Women
GFC Topolcany
-
-
AS Trencin
Cancelled
18:30
FC Vion Zlate Moravce - Vrable
6
5
FC Spartak Trnava
inprogress
20:30
Nove Zamky
-
-
Spartak Myjava
Cancelled
20:30
MFK Ruzomberok
0
2
MSK Zilina
Finished
20:30
Russia
Saint-Petersburg U21 Championship
Kolomyagi (Sh 357) U21
-
-
Sh N2 Vo Zvezda U21
Cancelled
18:30
Neva U21
-
-
Vezu U21
Cancelled
22:30
Georgia
Erovnuli Liga 2
FC Gagra
4
1
FC Dinamo Zugdidi
Finished
18:30
FC WIT Georgia
1
2
FC Gareji Sagarejo
Finished
18:30
Russia
Zone Moscow
Afk Geraklion Moscow
3
0
Lokomotiv-M Lfk
Finished
18:30
FK Sportakademklub Moscow
3
1
Stolica
Finished
19:30
Torpedo-M
-
-
Letniy Dozhdik
Cancelled
20:30
Belarus
Vtoraya Liga
Smena Volkovysk
-
-
FC Svisloch Krovlya
Cancelled
18:30
Italy
Primavera Cup
Cesena
1
3
Perugia
Finished
19:30
US Salernitana
4
0
Ternana Calcio U19
Finished
19:30
AC Reggiana 1919
3
4
US Alessandria Calcio 1912
Finished
19:30
North Macedonia
Macedonia Cup
FK Kamenica Sasa
0
2
FC Struga Trim Lum
Finished
19:30
Voska Sport
0
1
Bregalnica Stip
Finished
19:30
Spain
Copa Federacion
CF Palencia
-
-
Burgos CF Promesas
Cancelled
19:30
Russia
Zone North-West
Almaz-Antey
1
1
FC Pskov-747
Finished
23:30